Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Bo ci co nagrywają to też łamią prawo bo muszą gonić kogoś co łamie przepisy . To nie znaczy że ty masz kamerę to jesteś uprzywilejowany jak Pałkarze . Tak że ty też powinieneś dostać mandat duży .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to POlska C brak dróg duże bezrobocie i duza konkurencja na rynku to się zapirdala na łeb na szyje aby sprostać wymaganiom szefa któremu nie dość że ciągle mało to chce coraz więcej, a ludzie żyją tu jak zwierzęta kto silniejszyy ten przetrwa. Wogóle ciekawe jaki procent to auta firmowe a jaki prywatne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem o czym mowisz moj szef karze nam wozic paczki ciezarowkami i to po miastach gdzie do cholery znakow 3,5t aby wyzywic rodzine musimy tak robic ale jego zmusic do kupienie busow juz nie mam madrego. Wiem najlepiej zmien prace ale na jaka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to POlska C brak dróg duże bezrobocie i duza konkurencja na rynku to się zapirdala na łeb na szyje aby sprostać wymaganiom szefa któremu nie dość że ciągle mało to chce coraz więcej, a ludzie żyją tu jak zwierzęta kto silniejszyy ten przetrwa. Wogóle ciekawe jaki procent to auta firmowe a jaki prywatne.
Czyli śląskie i zachodniopomorskie też sa Polską C?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta sonda dowodzi, że 18% kierowców kłamie :P  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam zajrzeć do źródła tych badań: raportu "Prędkość pojazdów w Polsce w 2014 r.". Autor artykułu niefortunnie powiązał go z wypowiedzią Policjanta o statystykach policyjnych. Te jednak nie są podstawą raportu. Badanie przeprowadzono w 94 punktach pomiarowych na terenie całej Polski przez 24 h, ale nie chciało mi się doczytywać, przy których drogach były one ulokowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U nas jeździ po drogach sporo Ukraińców i to oni zawyżają statystyki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Bawarii jak przy drodze stoją 4 domy na krzyż to nikomu nawet się nie śni żeby walić znaki terenu zabudowanego, nie mówiąc o 500m marginesu po obu stronach, dozwolone w takich miejscach... 100km/h
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak mozna przekroczyc predkosc 81 982 razy? 50 km/h x 81 982 wynosi 4099100 km/h zaden samochod tyle nie jezdzi, jakis blad w tytule    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...